סקר

האם היית מגדיר דלתות כניסה כטרנד אופנתי או התקדמות בתחום עיצוב הבית
תוצאות

שותפים ברשת

אתר מדריכים

לתשומת לבך, יש לפתוח חלון חדש. PDFהדפסהדוא

דלתות זכוכית –היכן נמצא אותן


אנו יכולים למצוא היום דלתות זכוכית בחללים שונים, יש דלתות זכוכית שהן דלתות כניסה למבני ציבור כמו קניונים, או מסעדות אולמות אירועים, בנקים , מרפאות ועוד.

ויש גם דלתות זכוכית שהן דלתות פנים ואותן נוכל למצוא בפתחם של מקלחונים
דלתות זכוכית יש להם גם שימוש מסחרי הן מאפשרות לעסקים רבים להציג את מוצגיהם השונים ולכן אנו נמצא דלתות זכוכית בפתח מתקני תצוגה שונים, או דלתות זכוכית בפתח של ארונות ויטרינה.

 


נכון שכשאנו חושבים על חומר הגלם זכוכית אנו מיד מעלים מחשבות על זכוכית שנשברת,ומתנפצת לחתיכות קטנות, אולם תאמינו או לא, יש היום לא מעט טכנולוגיות שבעזרתן ניתן לייצר דלתות זכוכית בטיחותיות ועמידות שאינן מתנפצות ואינן נשברות.

 


דלתות זכוכית יש בהן כמה וכמה אלמנטים חשובים שבעזרתם הן הופכות את החלל שבו הן נמצאות לחלל מרשים, אקסקלוסיבי ואלגנטי. הנה כמה מהאלמנטים שאפשר למצוא היום בדלתות הזכוכית המתקדמות של המאה ה-21:


•    בדלתות זכוכית רבות יש מנגנוני נעילה מתקדמים הכוללים סוגים של חיישנים שמעניקים לחלל הפנימי בטיחות מקסימאלית.


•    דלתות זכוכית עשויות היום מזכוכית מחוסמת שהיא זכוכית עבה ובלתי שבירה שמעניקה בידוד מקסימאלי ומבטיחה הגנה מקסימאלית על המבנה.


•    דלתות זכוכית רבות נהנות ממגוון רחב של עיצובים , יש דלתות זכוכית שנמצא בהן ויטראז'ים ויש דלתות זכוכית שנמצא בהם שילובי מתכת , דלתות כאלו הן דקורטיביות ואסטטיות , וקשה מאוד להתעלם מהמראה המרשים שלהן.


דלתות זכוכית הן מצרך מבוקש ופופולארי עבור כל מקום המעוניין בדלת בעלת מראה מרשים ודקורטיבי , יש היום לא מעט חברות המספקות דלתות זכוכית, אולם כל מי ששוקל התקנת דלת זכוכית חשוב שיברר קודם כל  , מהו הניסיון של החברה שאליה פנה, האם הצוות המקצועי של החברה כבר התנסה בפרויקטים של התקנת דלתות זכוכית , מהי איכות הזכוכית, מהיכן יובאה הזכוכית, ועוד.


מה שבטוח הוא שדלתות זכוכית הופכות כל חלל, לחלל בעל מראה עיצובי ודקורטיבי , חלל שיש לו מראה מרשים ואקסקלוסיבי , וכמובן שמשרד עם דלת כניסה עשויה מזכוכית עם  ויטראז' תהיה מרשימה הרבה יותר מאשר דלת כניסה סטנדרטית.